Youtube İzlenme Sayısını Arttırma

Youtube İzlenme Sayısını Arttırma

YOUTUBE İZLENME SAYISINI ORGANİK ARTTIRMA: 

 

Youtube içerik üreticilerinin en önemsediği konu yayınladıkları videoların daha fazla kitleye ulaşmasını sağlamaktır. İzlenme sayısı ne kadar çok olursa; ilgili youtube kanalının 'Youtube Adsense Gelirleri' de artacaktır. 

Youtube videolarınızın çok görüntülenmesi sadece

Youtube 'dan daha fazla para kazanmak anlamına gelmez . Videoların daha fazla izlenmesiyle youtube kanalınızın abone sayısı doğru orantılı bir şekilde artış gösterir.

 

Youtube videolarınızın daha çok kitleye ulaşması prestij aşısındanda oldukça önemlidir. Çünkü takipçilerinizin, hayranlarınızın, müşterilerinizin gözünde az izlenen bir video ile olumlu bir imaj bırakmak pek mümkün değildir.

 

 

Bu konuyu örneklemek gerekirse; bir müzisyenin yayınlamış olduğu bir şarkı klibinin izlenme sayısının 300 -500 izlenme arasında olduğunu düşünelim. Şarkıcının takipçileri ve üçüncü kişilerin gözünde ' Az İzlenen Bir Video' demek ki pek te ilgi görmüyor algısı oluşacaktır.

 

Unutmamak gerekir ki; insanlar genellikle görüntülenme sayısı çok olan youtube videolarına daha çok ilgi gösterir.

Teknik olarak videonuzla ilgili tüm çalışmaları yaptınız ama youtube videonuzun görüntülenmesi (İzlenmesi) hala düşükse yapılacak yöntemlerden biri de '

Youtube 'a Reklam Vermek ' tir. Ancak bu yöntem oldukça maliyetli olduğundan youtube içerik üreticileri bunu pek tercih etmezler.

 

Bu pahalı yöntemden uzak durmak isteyenler ise çok ciddi bir tehlike ile karşı karşıyadır! 

 

İnternette;  'Çok uygun fiyatlara youtube videolarınızın görüntülenmesini arttırıyoruz' iddiasıyla bir çok ajans vardır. İşini doğru yapan az sayıdaki reklam ajanslarını saymazsak , bir çok firma / şahıs sadece sizden alacağı parayı düşünmektedir. 

 

Çünkü; izlenme sayısını arttırmak iddiasıyla ortaya çıkan bu müteşebbisler bu izlenmeleri doğal yollarla yapmadıkları için aşağıdaki problemler karşınıza çıkacaktır:

  1. Organik olmayan izlenmeler youtube teknik analizlerinde belli olur  ve sanal olarak arttırılan bu izlenmeler tekrar geri düşer!
  2. Youtube paraya açılmış olan adsense hesabınızı gelire kapatabilir.
  3. Videonuzun normal şartlardaki izlenmeleri de gelmemeye başlayabilir.
  4. Kanalınız youtube tarafından banlanabilir. 

 

 

Peki ne yapmak gerekir ; 

 

Organik izlenme arttırma yani reel izlenme yöntemi en sağlıklı yöntem olacaktır. Bu yöntem Youtube Partner Şirketlerinin yapabildiği en güvenilir, en sağlıklı ve kalıcı izlenme arttırma yöntemidir. Bu yöntem ile; videonuzun url'si tarafınızdan istenir  ve videonuzun nişi ile ilgili tüm videoların ardından önerilen video olarak youtube kullanıcılarının karşısına çıkar. Doğal bir yöntem olduğu için kanalınızın ya da ilgili youtube videonuzun her hangi bir konuda zarar görmesi söz konusu değildir.

Şirketimiz İsabet Medya olarak; bu konuda aşağıda belirlemiş olduğumuz '

Youtube Organik İzlenme Arttırma ' paketlerimiz ile hizmetinizdeyiz. 

 

Yapmış olduğumuz çalışma tamamen doğal bir yöntemdir. Reel izlenmeler olduğunu yani organik izlenme arttırması olduğunu youtube kanalınızın ' Youtube Studio ' bölümünde göreceksiniz. Görüntülenme sayısını arttırdığımız tüm videolarınızın 'Analytics' incelemesini yaptığınızda 'Erişim' bölümünde 'Önerilen Video' yüzdesinin arttığına tanıklık edeceksiniz.

 

Bu yöntem o kadar faydalı bir yöntemdir ki aşağıda paketlerden hangisini satın alırsanız alın taahhüt ettiğimiz izlenmelerden sonra da youtube tarafından reel izleyici gelmeye devam edecektir. Bir nevi videonuzu pozitif anlamda tetiklemiş olacağız.

 YOUTUBE ORGANİK İZLENME PAKETLERİ 

 

 UNUTMAYIN ! İZLENMESİ AZ OLAN VİDEO KİMSEYİ MUTLU ETMEZ !

youtubedan para kazanma yolları, youtubedan daha fazla para kazanmak için izlenme sayısını arttırmak, youtube görüntüleme sayısını arttırmak, youtube içeriklerini daha fazla kişiye seyrettirmek, youtube izlenme kaç para, youtube izlenme fiyatları ne kadar, youtube organik izlenme satın almak ne kadar, youtube izlenme satın almak kaç para, youtube 1.000.000 izlenme kaç para, youtube 1 milyon izlenme kaç para, youtube 100.000 izlenme kaç para, youtube 10.000 izlenme kaç para, youtube 1000 izlenme kaç para, youtube 10 milyon izlenme satın almak, youtube 1000000 izlenme satın almak, youtube 1 milyon izlenme satın almak, youtube 100.000 izlenme satın almak, youtube 10.000 izlenme satın almak, youtube organik izlenme satın almak, youtube reel izlenme satın almak, youtube izlenme satın almak, youtube 1000 izlenme satın al, youtube izlenme sayısını organik olarak yükseltmek, youtube izlenme sayısını reel yükseltmek, youtube izlenme yükseltmek, youtube video içeriklerinin izlenme sayısını arttırmak, youtube videolarını daha fazla kişiye ulaştırmak, youtube izlenmelerini daha fazla kişiye ulaştırmak, youtube izlenme sayısı, youtubeda videmuzu organik arttırmak istiyoruz, youtube izlenme arttırma ajansları, youtube izlenme paketleri ücreti,youtube paketleri, reklam vererek youtube izlenme sayısını arttırmak, youtube reel izlenme sayısını yükseltmek, organik izlenme nasıl arttırılır, youtube videosunun izlenmesi nasıl arttırırım, youtube video izlenme sayısını reel olarak arttırmak, klip izlenme sayısını arttırmak, youtube de video izlenme sayısını arttırmak, youtube organik izlenmeyi arttırmak, organik izlenmeyi arttırmak, youtube izlenme fiyatları,

Youtube'da yayınlanmış olan videonuzun daha fazla görüntülenme alması için aşağıdaki talep formu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Talep Formu