Radyo Pr Danışmanlığı

Radyo Pr Danışmanlığı

Radyo PR, yeni çıkan şarkıları radyolarda yayınlatma hizmetidir. Yerel, bölgesel ya da ulusal ölçekte yayın yapan radyolarda yeni albüm için radyo PR yapılabilir. Türkiye’nin en iyi radyo danışmanları ile radyo PR yaptırmak ister misiniz? Şarkılarınızın radyolarda çalması için ne bekliyorsunuz? Her bütçeye uygun radyo PR hizmetleri için hemen İsabet Medya ile irtibata geçin! Sanatçınızın yeni şarkısının tüm radyolarda yer alması için profesyonel bir süreç işletiyoruz. Radyo Top 200 listesi hatta Radyo Top 10 listesi içinde şarkınız neden omlasın? Her bütçeye uygun 2020 radyo PR fiyatları için radyo PR paketleri sunuyoruz. Peki, radyo PR hizmetlerimizde neler var? İşte cevapları…

 Radyo PR Nedir?

 Birçok sanatçı, şarkılarını radyolarda yayınlatamamaktan şikayetçidir. Bazıları menajerleri aracılığı ile şarkılarını radyolardan yayınlatma yolları arar. Bazıları da yeni çıkan şarkıların radyolarda yayınlanması için elini cebine atar. İsabet Medya gibi radyo PR yapan şirketler, sanatçıların bu sorununa kısa ve orta vadede etkin çözümler sunabilmektedir. Popüler sanatçılar için radyo PR, son yıllarda oldukça rağbet gören bir hizmettir. No name şarkıcılar için radyo PR hizmetleri de yaygındır.

 

 Radyo PR Yaptırmak Neden Önemli?

 Radyo PR yaptırmak neden önemli sorusunun cevabı radyo PR hizmetlerinde gizlidir. Radyoların en çok dinlendiği "drive time" saat aralığında yayınlanan programlarında bir şarkının çalması, o şarkıyı binlerce kişinin dinlemesi anlamına gelir. Bunun için de profesyonel bir radyo PR'cısı ile çalışmak gerekir. Böylece şarkı kısa sürede tanınabilir. Türkiye’nin en iyi radyo PR’cıları ile çalışmak için İsabet Medya ile irtibata geçin!

 

Yeni Çıkan Sanatçılar İçin Radyo PR

Sanat hayatına yeni başlayan genç sanatçılar, radyo PR hizmetlerine en çok ihtiyaç duyan sanatçılardır. Çünkü camiayı ve camianın dinamiklerini iyi bilmezler. Güzel bir şarkı piyasaya sürmüşlerdir; ancak seslerini ve şarkılarını duyuramazlar. Bu sebeple yeni çıkan sanatçılar için radyo PR hizmetleri önemli bir işlev görmektedir. Yeni çıkan single için radyo PR çalışmaları ile yeni çıkan sanatçılar şarkılarını geniş kitlelere duyurabilir. Böylece şarkınızın tüm radyolarda yayınlanması için bir adım atmış olursunuz.

Single İçin Radyo PR

Geçmişte bir albüm yayınlandığında en az 10 parça olurdu. Kasetlerin iki tarafında peş peşe yeni şarkılar yer alırdı. Son yıllarda single parçalar büyük bir ilgi görüyor. Ünlü sanatçılar bile çok sayıda şarkıdan oluşan bir albüm yerine dönemsel single parçalarla yüksek rekabet yaşanan müzik piyasasında tutunmaya çalışıyor. Bu sebeple single için radyo PR hizmetleri büyük ilgi görüyor. Single parçaların ulusal ya da yerel radyolarda yayınlanması için İsabet Medya radyo PR hizmetleri ile tanışın!

 Radyo PR Fiyatla

 Radyo PR fiyatları, yayınlanacak radyoların dinleyici kitlesine ve radyo sayısına göre değişir. Hangi şarkının hangi radyolarda ne kadar yayınlanacağı radyo PR koşulları çerçevesinde kararlaştırılır. İsabet Medya'nın, şarkılarınızın radyolarda yayınlanması için her bütçeye uygun radyo PR fiyatları sunuyor. Uygun fiyata radyo PR'ı için İsabet Medya'nın müzik dünyasını seçin!

  Radyo PR Hizmetleri

Şirketimiz İsabet Medya; Türkiye’nin her bölgesinde şarkınızın listelerde yer alması için radyo PR hizmetleri veriyor. Uygun bütçeye radyo PR'ı için sanatçıları destekleyen İsabet Medya profesyonel radyo PR şirketleri arasında yer alıyor. En ünlü radyo PR'cıları ile çalışan İsabet Medya, şarkınızın listelere girmesi için özel bir çalışma yapıyor. Profesyonel radyo PR danışmanları, şarkınızın liste başı olması için ve radyolara konuk ayarlamak için sanatçılara özel hizmet veriyor. Sizin de şarkınız Radyo Top 100 listesi ya da Radyo Top 50 listesi içinde yer alsın! 2020 radyo PR fiyatları ve 2021 radyo PR fiyatları için İsabet Medya'nın radyo PR dünyasına misafir olun!


Şirketimiz bünyesinde daha önce radyo pr çalışması yaptığımız sanatçılar:

> İREM DERİCİ

> EBRU YAŞAR

> SEDA SAYAN

> SİMGE

> DENİZ SEKİ

> İZEL

> NORM ENDER

> ZEHRA

> KİLLA HAKAN

> ECE MUMAY

> GÖKHAN TÜRKMEN

> İSMAİL YK

> SONGÜL KARLI

> DİDOMİDO

> TALADRO

> SANCAK

> SİBEL MERİÇ

> CENK EREN

> DEFNE SAMYELİ

> TUVANA TÜRKAY

> SİBEL BİLGİÇ

> YUDUM

> SANSOR SALVO

> RAMİZ 

> OZAN KOÇER

> MR JADE

> GÜLER DUMAN

> LATİF DOĞAN

> MORENA TARAKU

> TUĞBA ÖZAY 

> MARAL

 

* Yukarıda ismi geçen sanatçıların radyo pr çalışmaları şirketimiz tarafından sağlanmıştır. Listedeki sanatçılarımızın şarkılarının radyolara göndirilmesi, basın bültenlerinin hazırlanması, sosyal medya duruyu afişleri, radyolara stüdyo konuğu olarak katılımlarının sağlanması, telefonla canlı bağlantı sağlanması ve top 200, top 100, top 50, top 20, top 10, top 5 listeleridende yer alıp almadıklarının tespiti noktasında detaylı çalışmalar sağlanmıştır.

 

 

radyo pr'cılar ne kadar ücret alıyor,radyo pr en uygun,radyolara telefonla bağlantı yapmak istiyorun,radyolara konuk olmak istiyorum,uygun fiyata radyo pr,radyo pr danışmalık koşulları,radyo pr danışmanlık ücretleri,radyo pr danışmanlık fiyatları,radyo pr danışmanlığı,radyo pr'ı yaptırmak neden gereklidir,radyo pr yapan ajanslar,radyo pr yapan firmalar,radyo pr'ı yapan şirketler,uygun fiyata radyo pr,şarkımı radyolarda yayınlatmak istiyorum,radyo PR 'ı ne demek,radyo pr'ı yaptırmak,türkiyenin ünlü radyo pr'cıları kimler,radyo top listesi,en ünlü radyo pr'cılar,radyo pr desteği,radyo pr çalışmaları,radyo pr hizmetleri,radyo takip,radyo pr takip,radyolarda şarkı listeleri,radyolarda en çok çalan şarkılar,radyo top 5 listesi,radyo top 10 listesi,radyo top 20 listesi,radyo top 50 listesi,radyo top100 listesi,radyo top 200 listesi,no name sanatçılar için radyo pr,radyo pr için ne kadar ücret öderim,radyo pr ücretleri,radyo pr koşulları,radyo pr fiyatları,radyo pr paketleri,radyo pr yaptırmak istiyorum,radyo pr'cıları,radyo pr,radyo pr'cılar kaç para kazanıyor,yeni çıkan şarkımı radyolarda yayınlatmak istiyorum, yeni çıkan single için radyo pr, yeni çıkan şarkımı radyolara göndermek istiyorum, yeni çıkan şarkımı radyolarda kaç paraya yayınlatırım, yeni çıkan şarkım için radyolara konuk olmak istiyorum

 

 

Hazırlamış olduğunuz video kliplerinizi NETD YOUTUBE KANALINDA YAYINLATMAK için bu linki tıklayabilirsiniz ! Talep Formu