2D Animasyon

2D Animasyon
 
Öncelikle 2d animasyon çalışması ile ilgili bizimle iletişime geçmeden önce örnek videoları izlemenizi rica ediyoruz. 
 

 


 

 

2d Animasyon çalışmasına neler dahil?

 

 
Senaryo hazırlama : Senaryo sizin tarafınızdan yada sizin istekleriniz doğrultusunda tarafımızdan ücretsiz olarak hazırlanır.
 


 

Fon müziği ekleme : Sizin istediğiniz her hangi bir şarkı yada fon müziği animasyona eklenebilir. Popüler animasyon fon müziklerini dinlemek ve daha fazla bilgi almak için animasyon fon müziği sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seslendirme hizmeti : 5 farklı seslendirmen seçeneği arasından (3 Bayan, 2 Erkek) seçeceğiniz ses ile stüdyo ortamında yapılan, profesyonel ses kaydı ile animasyonlarınız seslendirilir. Seslendirme örnekleri için tıklayın.
 


 

Animasyon hazırlama : İstediğiniz karakterler ve animasyon ortamı hazırlanarak, fon müziği ve seslendirme eşliğinde 2d animasyonunuz teslim edilir.
 
 

2d Animasyonlarımızın Genel Özellikleri

 


Animasyonlar, mp4 formatında, hd görüntü kalitesinde teslim edilir. 1dk lık animasyon ortalama 5-10mb lık yer kaplamaktadır. Teslim edeceğimiz animasyon bütün sosyal medya hesapları ve video paylaşım sitelerinde kolayca yüklenebilir, ekstra bir dönüştürme işlemine gerek duyulmaz.
 
 Animasyon, başlandığı gün itibariyle ortalama 5 gün içerisinde teslim edilir. İş yoğunluğuna göre bu süre değişebilir. Böyle bir durumda bu bilgi sizinle önceden paylaşılır.
 

2d Animasyon Fiyatları

Web sitesi, Şirket, Ürün, Yazılım vb. Tanıtım Animasyonları : 1dk lık 2d animasyon ücreti ......tl’ dir. Animasyon süresi 5-10saniye uzadığında ekstra ücret alınmaz. Fakat tavsiye edilen süre, izleyiciyi sıkmaması için 50-60sn aralığıdır. Animasyonun adet sayısı veya süresine bağlı olarak animasyon fiyatı değişebilir.
 
Kişiye özel animasyonlar (Doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü, düğün davetiyesi vb) : Bu kategorideki animasyonların süresi değişkenlik gösterdiği için fiyatı da animasyona göre değişmektedir. Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öncelikle 2d animasyonların, adı üstünde sadece 2 boyutlu bir görüntü sunabildiğini söylemekte yarar var. Örneğin bir karakterin sadece ön ve yan görünüşünü verebiliriz. Bu nedenle animasyonlardaki karakterler ve arka plan görüntüleri hariç, animasyonların bir birine benzemesi çok normaldir. Örnek animasyonları izlediyseniz, sizin için hazırlayacağımız animasyonun da, o animasyonlardan çok daha gerçekçi olacağını iddia edemeyiz. Mekan, ortam yada karakterlerin gerçek hayattaki örneklerine çok benzemesini beklemekte hayal olur. Ayrıca animasyonlarda kullanılan karakterlerin yaptığı/yapabileceği 100 lerce eylem var. Oturmak, kalkmak, yürümek, yemek yemek, tokalaşmak, bilgisayar kullanmak, araba kullanmak vs. Sizin istediğiniz özel bir eylem (örneğin arkasını dönüp gitmek) kullandığımız yazılımın kütüphanesinde olmayabilir. Bu gibi olmazsa olmaz isteklerinizi lütfen anlaşma öncesi belirtiniz.
 
 

Animasyon hazırlama süreci nasıl işliyor?

 

 


 

Bu sayfada yer alan bilgileri okudunuz ve kabul ettiyseniz, ilk olarak whatsapp numaramızdan (  0232 421 11 82 - 0535 305 78 35) yada sayfamızda yer alan iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
 


 

 
Animasyonda ön plana çıkmasını istediğiniz özellikleri ve animasyon ile ilgili diğer isteklerinizi bize ulaştırmanızı istiyoruz.
İstekleriniz doğrultusunda bir senaryo hazırlıyoruz.

5-10sn lik bir demo çalışma hazırlayıp, sizinle paylaşıyoruz.

Demo çalışmayı beğenmeniz durumunda, animasyon ücretini peşin olarak alıyoruz ve çalışmanın geri kalan kısmını tamamlıyoruz.
 
 
 

 2 D ANİMASYON İÇERİKLERİ NELERDİR?

 


1-WEB SİTESİ TANITIMI İÇİN 2D ANİMASYON
2-ŞİRKET İŞLETME TANITIM 2D ANİMASYONU
3- YAZILIM - OYUN 2D ANİMASYONU
4-ÖZEL GÜN VE KİŞİYE ÖZEL 2D ANİMASYON
5- SOSYAL MEDYA REKLAMI İÇİN 2D ANİMASYON
6- DİĞER ANİMASYON KATEGORİLERİ
 

 

 

 

* WEB SİTESİ TANITIMI İÇİN 2D ANİMASYON NEDİR?

 

 
Uzun emekler ve büyük maliyetler sonrası web sitenizi / projenizi hayata geçirdiniz ve istediğiniz ziyaretçi sayısına ulaşamadıysanız, alternatif reklam yöntemi olarak web sitesi tanıtım animasyonu hazırlatmayı düşünebilirsiniz. Sizin için hazırlayacağımız eğlenceli ve etkili tanıtım animasyonu ile web sitenizin bilinirliğini arttırabilirsiniz. Hazırlayacağımız tanıtım animasyonunu ister web sitenize, isterseniz de hemen sosyal medya hesaplarınıza ekleyerek reklamınızı yayınlayabiliriz. Hazırlayacağımız tanıtım animasyonunu bir reklam filmi gibi değerlendirebilirsiniz.

Unutmayın animasyonlar, hareketli ve sesli olarak hazırlandığı için basılı reklam ürünlerine ve dijital görsellere göre çok daha etkilidir. Akılda kalıcılık oranı çok daha yüksektir. Siz de 2d animasyon yada whiteboard ( beyaz tahta) animasyon tekniklerinden birisi ile yeni yayına giren web sitenizi tanıtan bir animasyon hazırlatmak isterseniz aşağıdaki whatsapp numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Web sitesi animasyon whatsapp iletişim :  0232 421 11 82 - 0535 305 78 35
 

 

Web sitesi tanıtım animasyonu nasıl hazırlanır?

İlk olarak sitenizi tanıtacağımız animasyon için bir senaryo hazırlamamız gerekir. Bunu ister siz hazırlayıp bize gönderebilirsiniz, isterseniz de sizin vereceğiniz bilgiler ışığında biz ücretsiz olarak size bir senaryo hazırlayabiliriz.

İkinci adım olarak bu senaryoya uygun bir şekilde size 10sn civarı bir demo çalışmayı yine ücretsiz olarak hazırlayıp gönderiyoruz. Eğer demo çalışmayı beğenirseniz, animasyon ücretini bize göndererek animasyonun kalan kısmını hazırlayıp size teslim ediyoruz.

Web sitenizi tanıtan animasyonu hazırlarken isterseniz sitenizin ekran görüntüsünü de kullanarak içinde bulunduğunuz döneme uygun bir animasyon hazırlıyoruz. İsterseniz de animasyon da sadece logo, iletişim bilgisi, slogan vs yer verilerek uzun süre kullanabileceğiniz bir tanıtım animasyonu hazırlayabiliriz.

 

Web sitesi tanıtım 2d animasyonu özellikleri:

 


Hazırlayacağımız animasyonlar hd görüntü kalitesinde ve mp4 formatında teslim edilir. Mp4 formatındaki animasyonu akıllı televizyon, cep telefonu, bilgisayar, tablet gibi cihazlarınızın tamamında sorunsuz görüntüleyebileceğiniz gibi aynı zamanda bütün sosyal medya hesaplarınıza hiçbir çeviri programına ihtiyaç duymadan ekleyebilirsiniz. Fon müziği olarak istediğiniz fon müziğini ücretsiz olarak animasyonunuza ekliyoruz. Eğer bizim ekibimizdeki seslendirme örneğini kabul ederseniz, animasyonunuzun seslendirmesini de ücretsiz olarak yapıyoruz.
 
 
  Sizde 2d animasyon videosu hazırlatmak istersemiz; - 0232 421 11 82 - 0535 305 78 35
 
 
 

 ŞİRKET VE İŞLETMELER İÇİN 2D TANITIM ANİMASYONU

 

 


 

Büyük bir şirketiniz ya da yerel bir işletmeniz var ve iş yerinizi, çalışma alanlarınızı, yaptığınız işleri, ürettiğiniz çalışmaları tanıtmak için etkili bir tanıtım videosu yaptırmak istiyorsunuz. 
 
2 D animasyon hizmetimiz ile firmanızın bilinirliğiğini arttırıyoruz.
 
Web sitenizde kullanmak üzere, müşterilerinize izletmek üzere ve sosyal medyada kullanılmak üzere size özel bir 'Şirket & İşletme Animasyon Videosu' hazırlayabiliriz.
 
2 d animasyon ile markanızın tanınırlığını arttıracak muhteşem animasyon tanıtım videoları hazırlatabilirsiniz.
 
 
 

ŞİRKETLER VE İŞLETMELER İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ ÖRNEK ANİMASYONLARIMIZ :

 

 

2 D animasyon yaptırmak için bilgi ve sipariş hattı :  - 0232 421 11 82 - 0535 305 78 35

 

 YAZILIM - PROGRAM - OTOMASYON -UYGULAMA TANITIM ANİMASYONU

 

Üretmiş olduğunuz programları, otomasyonları, yazılımları, uygulamaları anlatan bir 2d animasyon ya da white board 8beyaz tahta) reklamı yaptırmak isterseniz, sipariş sürecini başlatabilirsiniz.

Programızı tanıtan, her türlü özelliklerini anlatan, görselli, seslendirmeli ve müzikli bir 2d animasyon videosu yaptığınız çalışmaları kitlelere ulaştımak için son derece faydalı olacaktır.

 Yazılım / Program / Uygulama / Oyun Reklam Animasyonu İletişim > 0232 421 11 82 - 0535 305 78 35

Programınızı tanıtan, özelliklerini anlatan gelişmiş bir 2d animasyon yada whiteboard (beyaz tahta)animasyon hazırlatmak isterseniz aşağıdaki iletişim numarasından yada sitemizdeki iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

 

Animasyon  iletişim : 0232 421 11 82-0535 305 78 35

 

İLETİŞİM / TALEP FORMU İÇİN TIKLAYINIZ >>>

 

Yazılım Program Uygulama Tanıtım Animasyonu Reklamı Nasıl Hazırlanır?

 

Animasyonunu hazırlamamızı istediğiniz uygulama yada programın ismini, ekran görüntülerini, özelliklerini, artılarını, iletişim bilgilerinizi, slogan vs eklenmesini istediğiniz bütün bilgileri iletip, istediğiniz animasyonu anlatan bir mesaj ile animasyon sürecini başlatabiliriz.

 

ÖRNEK (Yazılım - Otomasyon - Uygulama 2 D Animasyon Videosu)

 

 Siz de 2 D Animasyon Videosu / 2 D Animasyon Reklamı Yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
 

 Arama Motorlarından 2 D ANİMASYON için gelen çeşitli aramalar: 2D Animasyon, 2d animasyon fiyatları, 2D animasyon video, 2d animasyon video fiyatları, 2 d animasyon tasarımları, 2d animasyon şirketleri, 2d animasyon izmir, 2 d animasyon istanbul, 2 d animasyon ankara, 2 d animasyon bursa, 2 d animasyon antalya, 2d animasyon ücretleri, 2d animasyon yaptırmak istiyorum, 2 d animasyon facebook videosu, 2 d animasyon instagram reklamı, 2 d animasyon youtube reklamı, 2d animasyon tanıtım filmi, şirketler için 2 d animasyon, 2d animasyon reklamları, 2 d animasyon firması, 2 d animasyon şirketi, 

 Facebook Hesap Doğrulama <<<<< DİĞER HİZMETLERİMİZ >>>>> 360 Sanal Tur


Şirketimizin başarıyla gerçekleştirdiği
3d animasyon video konusunda detaylı bilgi almak için hizmetlerimiz bölümünden 3 d animasyon menüsünü tıklayınız.

 

 Talep Formu