Web Tasarımı

Web Tasarımı

  Web Tasarım Nedir?

 Web tasarım, internet platformlarında kullanılan sitelerin tasarımını ifade eder. Genellikle yazılım geliştirmekten ziyade, kullanıcı deneyimi için web sitesi geliştirmeyi ifade eder. Web tasarım, masaüstü tarayıcılar için web siteleri tasarlamaya odaklanan bir sektördür. 2010’lu yıllardan bu yana, masaüstü tarayıcılar dışında mobil ve tablet tarayıcılar için de web siteleri yaygınlaştı. Güncellenebilir web siteler gibi çeşitli özellikleri olan web siteleri, kullanıcı deneyimi için etkili çözümler sunar. Web tasarım ajansları aracılığı ile güvenlikli web sitesi veya kodlamalı özel siteler tasarlanabilir. Web tasarım fiyatları, web sitesinin içeriğine ve tasarımına göre değişebilir. Web tasarım ile kişiye özel web siteler veya şirketlere özel siteler tesis edilebilir.

  Tüm bu hizmetler için İsabet Medya gibi web şirketleri destek verebilir. İsabet Medya’nın web tasarım hizmetleri nelerdir? Hangi web siteleri size göre? Makalemiz size bu alanda yol gösterecek!

 

WEB SİTESİ PAKETLERİMİZ: 

 

ÜRÜN KODU: OFM027  - DEMO LİNKİ    HERŞEY DAHİL FİYATI: 999 TL + KDV

 PDO - PHP 7.3

 

 

ÖZELLİK ADI DURUM
Mobil Uyumlu Gelişmiş Yönetim Paneli

Rezervasyon Sistemi

Rezervasyonda Temsilci Seçimi

Rezervasyon Boş / Dolu Özelliği

Müşteri Hesapları

Resim Galerisi Yönetimi.

Hizmet Yönetimi

Blog Yönetimi

İletişim Ayarları

Google Maps

Sosyal Medya Link Yönetimi.

Sef Seo Link Yapısı ile googlede daha çabuk index alma.

Site Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları Kontrolu

Ve Daha bir çok özellik..

 

 

 

 

 

Web Tasarım Fiyatları

 Web tasarım fiyatları, web tasarım süreçlerinde görsel tasarıma göre değişiklik gösterir. Bir web tasarımcısı, web sitesi görünümü, düzeni ve içeriği üzerinde çalışır. Kullanılan renkler, yazı tipi, fotoğraflar ve görüntüler, web tasarımının süreçleri arasında yer alır. Web sitesi düzeni, bilgilerin nasıl yapılandırıldığı ve kategorilere ayrıldığını gösterir. Web tasarım kadar web sitesi arkasında çalışan bazı özelliklerin de web fiyatları üzerinde etkisi vardır. Web tasarım fiyatları karşılığı profesyonel web tasarım hizmeti alabilirsiniz. Böylece ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarını karşılayan, gereksiz ve kafa karıştırıcı tasarım öğelerinden kurtulursunuz. Ayrıca, tutarlı ve anlaşılması kolay bir sunumla hedefinize emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. 

Web Tasarım Ajansları

 

Web sitesi; kullanımı kolay, estetik açıdan şık ve ilgili kullanıcı grubuna veya markaya hitap eden tarzda olmalıdır. Bunun için profesyonel bir destek almak gerekir. Web tasarım ajansları, iyi bir web tasarımı için başvurulacak ilk adreslerden biridir. Pek çok web sayfası basitliğe odaklanarak tasarlanır. Böylece kullanıcıları rahatsız edecek veya kafalarını karıştıracak bilgiler, işlevler görünmez.  Web tasarım süreçlerinin temel taşı, hedef kitlenin güvenini kazanmaktır. Bunun için de potansiyel kullanıcı profilini çıkarmak kritik bir konudur. Web tasarım ajansları, müşteri taleplerine duyarlı web tasarım süreci işletir. Sitenin kullanılacağı cihazlarla uyumlu tasarımlarla hedef kitleye kısa sürede ulaşılmasını sağlar.

 

Kodlamalı Özel Siteler

Kodlamalı özel siteler, web sitesi ile hedeflenen sonuca ulaşmak için etkili bir web tasarım yöntemidir. Hazır web sitesi temalarının kısıtlayıcı ve gereksiz özelliklerinden kurtulmanın en etkili yoludur. Bu yöntemle web sitesi tasarımı ve içeriği, genel boyutlarıyla müşteri taleplerine göre hazırlanabilir. Farklı cihazlar için eşdeğer ve uyumlu siteler tasarlamaya da olanak verir. Tutarlı bir düzen sağlayan kodlamalı özel siteler, kullanıcıya güven verir, kullanıcı trafiğini olumlu etkiler. Ayrıca, gelişen ihtiyaçlara göre sitede yeni tasarımlara ve düzenlemelere de olanak tanır.

Güvenlikli Web Sitesi

 

Web siteleri, birçok siber suçun hedefindedir. Güvenlikli web sitesi ile bu tür saldırıların önüne geçilebilir. Başarılı bir web tasarım sürecinin en temel göstergesi, güvenlikli web sitesi inşa etmektir. Görsel olarak şık bir tasarım ne kadar önemli ise, web sitelerinin arka planında işleyen güvenlik sistemleri de o kadar önemlidir. Son yıllarda artan çevrimiçi oyunlar, özellikle ebeveyn denetimini gündeme getirmiştir. Kötü amaçlı yazılımlara karşı da özellikle kişisel verileri korunması önem arz etmektedir. Siber zorbalara karşı en güvenli yol, güvenlikli web sitesi seçeneğidir. Web tasarım ajansları aracılığı ile özel yazılımlar kullanılarak güvenlikli web sitesi tesis edilebilir.

 

 

Güncellenebilir Web Siteler

Güncellenebilir web siteler veya dinamik web siteleri, içeriklerin her zaman güncel kalması için önemli ve gerekli bir web sitesi seçeneğidir. Her yerden güncellenebilir web siteler, arama motoru optimizasyonu için de önemli avantajlar sunar. Özellikle satış yapılan e-ticaret sitelerinin ihtiyaç duyduğu bu sitelerinde fotoğraflar, metinler ve diğer içerikler güncellenebilir. Güncellenebilir web siteler, müşterilere veya kullanıcılara güven verir. Sitenin dinamik yapısı, standart kalıplardan kurtulmayı sağlar. Şirketlere özel siteler için yaygın olan tercih edilen güncellenebilir web siteler, farklı pazarlar ve uygulamalar için yönergeler belirlemeye izin verir.

Kişiye Özel Web Siteler

 

Kişiye özel web siteler, özellikle yaygın bir web tasarım çeşididir. Bu siteler; kişilere özel biyografi sitesi, blog sayfası veya tanıtım sitesi olabilir. Kişiye özel web siteler, kişinin amacına ve hedefine göre çeşitlendirilebilir. Siteye gerekli içerikler, menüler ve kategoriler eklenebilir. Ayrıca, sosyal medya hesaplarına bağlantılar, güncelleme olanakları, logo ve grafik tasarımı gibi işlemler de yapılabilir. Kişiye özel web siteler, kişisel mesajların görsel algı aracılığı ile verilmesinin en pratik yöntemidir. Kişisel hedefler için anlamlı ve kullanışlı bir sunum sağlar. Kişisel web tasarım, belirli bir amaç için belirli prensipler rehberliğinde estetik bir web çözümüdür.

 

 

Şirketlere Özel Siteler

 

Web tasarım ve web içeriği, son kullanıcıların internet üzerinden web tarayıcısı yardımıyla erişebilecekleri elektronik web sayfalarında bazı şeyler sunma hedefiyle sanal bir ortam oluşturma sürecidir. Bu ortama en çok ihtiyaç duyan ve en çok kullanan kesim de şirketlerdir. Şirketlere özel siteler, şirketlere ürünlerini pazarlama ve tanıtma fırsatı verir. Web şirketleri aracılığı ile tasarlanan iyi bir site, şirketin hedefine daha kısa sürede ulaşmasını sağlar. Sitenin içeriği, grafikleri, renkleri, ürün fotoğrafları ve yazısal içerikler, şirketlere özel siteler hazırlanırken dikkat edilmesi gereken hususlardır. Web tasarım fiyatları, tüm bu hususları içine alır. Grafiklerin, reklamların ve metnin düzenlenme şekli de şirketleri, web sitesi ile amaçladığı hedefe yaklaştırır. Örneğin; renk seçimi amaç ve müşteriye göre değişebilir. Ancak şirketlere özel siteler tasarlanırken, şirketin markasını ve kurumsal kimliğini temsil eden renklerin seçilmesi, şirkete karşı algıları olumlu etkiler.

 

 

Özel Yazılımlar

Web tasarım için özel yazılımlar, web sayfasının renginden içeriğine kadar birçok öğe için geniş bir yelpazede kullanım ve sunum olanağı sağlar. İçerik ve tasarım, sitenin mesajını görseller ve metinlerle birlikte verir. İçerikler, arama motorları için optimize edilmeli ve ilgili anahtar kelimeler uygun uzunlukta kullanılmalıdır. Bu ve bunun gibi web tasarım kuralları için özel yazılımlar, web sitelerini daha işlevsel ve etkili hale getirir. Web tasarım ajansları aracılığı ile kullanımı kolay ve güvenlikli web sitesi tasarlanabilir. Bunun için de özel yazılımlar kullanılmalıdır. Güncellenebilir web siteler gibi teknik özellikleri bakımından fonksiyonellik sunan siteler de, özel yazılımlar aracılığı ile tasarlanabilir. Özel yazılımlar, son kullanıcıya gezinme, multimedya ve uyumluluk gibi faktörler için farklı opsiyonlar sunabilir.

Web Fiyatları

 

 

 

 

Web fiyatları, sitenin tasarımı ile doğru orantılıdır. Web tasarım fiyatları, site mimarisi, menüler ve diğer gezinme araçları gibi faktörlere göre değişebilir. Sitenin menüleri, kategorileri ve hosting hizmetleri de web fiyatları için belirleyici faktörlerdir. Tasarımdaki video ve ses uyarıcıları gibi kullanıcıların bilgileri kavramalarına yardımcı olan ek işlevler, web fiyatları için belirleyici olan diğer faktörler arasında yer alır. Web sayfasının farklı tarayıcılarda ve işletim sistemlerinde eşit derecede uyumlu çalışması, güvenlikli web sitesi, güncellenebilir web siteler, kodlamalı özel siteler ve özel yazılımlar web fiyatları için dikkate alınan diğer unsurlardandır.

 

 

Web Şirketleri

Web şirketleri, bir firmanın veya kişinin amacına en uygun web tasarım için hizmet alınabilecek kurumlardır. Teknolojideki ve web tasarım süreçlerindeki gelişmelere paralel olarak en ideal web sitesi hizmeti, web şirketleri aracılığı ile alınabilir. Web tasarım fiyatları çerçevesinde talebinize cevap alabileceğiniz web şirketleri, hedefinize yönelik web tasarım hizmeti verebilir.

 

 

İsabet Medya ve Web Tasarım

 

 

 

 

 

 

 

İsabet Medya İzmir Konak Web Tasarım ve Programlama - ArmutTalep Formu